MEDCHOM

Revitalizace zdravotního střediska Libušina ulice, Chomutov.

Odkaz na stránky

Projekt

Naší nejnovější zakázkou je přestavba zdravotního střediska v Libušině ulici v Chomutově. Rodákům je jistě tato budova známá jako zchátralý objekt u bývalého administrativního sídla významného podniku – Válcovny trub. Po privatizaci v roce 1994 se o tento objekt už nikdo moc nestaral a tak chátral dál. Dnešní majitel a investor ho převzal v zuboženém stavu, kdy zatékalo do střechy, okna nedoléhala, na WC nešel elektrický proud či byly popadané obkladačky.

Nyní je vize taková, že by zde mělo vzniknout nové zdravotní středisko s jednodenní chirurgií, jež bude zahrnovat praktického lékaře, psychologa, kardiologa, ortopeda, rehabilitace a v přízemí bude provozována lékárna a optik.

V nejbližších dnech budou na budově vyměněná okna a dveře, střecha objektu již prošla renovací v létě 2023. V zimních měsících pak budou stavební práce probíhat převážně ve vnitřních prostorách, tak aby mohlo být středisko předáno do provozu. Oprava opláštění budovy, její zateplení a omítnutí je naplánováno na jarní měsíce roku 2024.

  • Renovace zdravotnického objektu.
  • Modernizace ordinací.
  • Vybudování sálu jednodenní chirurgie.
 

Popis projektu

Typ projektu Zdravotnická budova
InvestorMEDCHOM
Termín dokončeníčervenec 2024
Velikost400m2
Počet podlaží2

Lokace

Account details will be confirmed via email.