Pronájem skladovacích, výrobních hal a průmyslových areálů

je dalším oborem, jímž se společnost RATAELA, A.S. zabývá.

Pronájem hal a průmyslových areálů

Naše společnost Vám nabízí k pronájmu široký výběr moderních a plně vybavených skladovacích a výrobních hal o rozměrech od 1 000 m2 do 10 000 m2.

Vysoké stropy umožňují využití regálových systémů, nakládací rampy a prostory pro distribuci zboží. Možnost temperování a mrazírenských boxů. Bezpečnostní systémy proti vniknutí a požáru. Jeřábové dráhy pro přesun těžkých břemena vyhovující odvětrávací a vzduchotechnické systémy jsou součástí budov. Dostatečné přívody energií pro provoz výrobních linek. Rozsáhlé oplocené a střežené areály. Kombinace výrobních, skladovacích a administrativních prostor. Samostatné energetické zdroje a inženýrské sítě. Napojení na kapacitní dálniční přivaděče. Všechny naše nemovitosti se nacházejí v bezprostřední blízkosti města Chomutov a okolních průmyslových zón. Poskytují výbornou dopravní dostupnost a návaznost na dálnici D7, D8 a rychlostní komunikace.

Pronájem hal a areálů můžeme přizpůsobit přesně na míru Vašim požadavkům. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé nájemní smlouvy.

Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si skvělé skladovací, výrobní či průmyslové prostory pro rozvoj Vaší firmy. Rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Potřebujete další informace?

Account details will be confirmed via email.