Průmyslové čištění

Dalším z oborů, jež se naše firma zabývá je čištění - úklid

Průmyslové čištění - úklid

Průmyslové čištění

Vysokotlaké čištění je efektivní metoda pro odstraňování nečistot a mastnoty z různých povrchů v průmyslovém prostředí. Využitím horkovodních a parních tlakových čistících systémů přináší rychlé a účinné výsledky bez nutnosti použití agresivních chemikálií. Bez ohledu na to, zda je potřeba očistit opláštění hal, průmyslové povrchy, podlahy nebo stroje, vysokotlaké čištění je vynikající volbou pro udržení čistoty a hygieny ve vašem průmyslovém prostředí.

Úklidové služby

Nabízíme širokou škálu služeb, včetně vysávání a vytírání podlah, prachu a čištění povrchů, odstraňování skvrn, mytí oken, dezinfekci a další. S použitím moderních technik a vysoce účinných čisticích prostředků zajistíme, že vaše prostory budou nejen čisté, ale také hygienicky bezpečné. Nechte starosti s úklidem na nás a vychutnejte si čistotu a pohodlí ve vašem prostředí.

Likvidace následků požáru, či jiných katastrof

Jsme připraveni na profesionální dekontaminaci a obnovu prostředí po požáru, či jiné katastrofě. S našimi specializovanými službami se postaráme o celkové odstranění či vyčištění znehodnocených materiálů, odstranění zápachu. Používáme nejmodernější techniky a vysoce účinné čisticí prostředky k obnově prostoru do původního stavu. Bez ohledu na rozsah škod vám pomůžeme získat zpět bezpečné a čisté prostředí. 

  • čištění bez použití chemikálií
  • efektivní metoda
  • použití parních tlakových čistících systémů
  • odstranění zápachu
  • likvidace po požáru
  • úklid kanceláří

Potřebujete bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat!

Account details will be confirmed via email.